خودروبر در آذری

خودروبر حامد به عنوان یک مجموعه حرفه‌ای در خصوص حمل خودرو در خدمت تمام هم‌میهنان گرامی در خصوص خدمات خودروبر با انواع خودروبر کفی و جرثقیل حمل خودرو و امداد خودرو میباشد. شما فقط با یک تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۶۱۰۴۸۳ تماس حاصل کنید و در سریع ترین زمان ممکن خدمات را دریافت نمایید.

خودروبر حامد

خودروبر در منطقه آذری

این دفتر ازسال 1388 فعالیت خود را در زمینه حمل خودرو لوکس و کلاسیک آغاز نموده‌ است. این مجموعه حمل خودرو ها را به وسیله تریلی به‌صورت تعداد و یا به صورت تکی (خودروبر) انجام می‌دهد. دارای پارکینگ به ظرفیت 2000 خودرو می‌باشد. خودرو بر حامد این افتخار را دارد که در زمینه نیسان چرخ گیر، جرثقیل، خودروسوارو … آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز باشد.

حمل خودرو صفر – حمل خودرو کارکرده – حمل خودرو تصادفی – حمل خودرو کلاسیک – حمل لیفتراک – حمل کامیونت – حمل باب‌کت
همراه با بیمه و بارنامه دولتی

مهم ترین ویژگی های خودرو بر حامد

  1. مدل بالا بودن تمام ماشین‌ها و ادوات
  2. تمیز بودن و متعهد بودن راننده‌ها
  3. دقیق بودن راننده‌ها
  4. آشنایی با تمام مسیرهای ایران
خاور خودروبر

نزدیک شما هستیم

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با یک تماس تلفنی در کمتر از نیم ساعت از نزدیکترین ناوگان حمل و نقل ما استفاده کنند.کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای حمل خودرو و خودروبر بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات حمل خودرو ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول چندین سال فعالیت درخشان، مجموعه خودروبرحامد تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم خودروبرحامد به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

درخواست خودروبر

برای تماس با ما روی دکمه زیر کلیک کنید

مقالات و آموزش های خودروبر

در این بخش شما مشتری گرامی به مقالات و آموزش های کاربردی خودروبر حامد به صورت آزاد دسترسی خواهید داشت

۰۹۱۲-۶۶۱۰۴۸۳
۰۹۱۲-۶۶۱۰۴۸۳